Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Vyberte si nové plastové vchodové dveře do domu z široké nabídky firmy Perito.
Byt Zahrada

STAVÍTE? STAVÍME!

zámková dlažbaČlověk má stále iluze, pokud jde o stavebnictví, jakmile začnete řešit stavbu čehokoli, iluze rychle mizí. Nejinak je tomu v případě dlažby. Mylíte si, že přijedete do stavebnin, abyste si vybrali dlažbu a oni vám ji za týden dodají? Rozhodně ne všude. Někde ani dlažbu nemají pořádně vystavenou, vše mají pouze na objednání a navíc vás čeká třeba až pětitýdenní dodací lhůta. To vás bude pravděpodobně čekat ve stavebninách v menších městech. V těch velkých a speciálně v hobby marketech vás naopak mile překvapí rychlé dodání a velké skladové zásoby. Také jste si dosud mysleli, že ušetříte vlastní záda a pokládku dlažby zadáte firmě? Připravte se na prodlužování dodacích lhůt ještě předtím, než stačili první dělníci kopnout do země. Neodborně položená dlažba může být nerovná, se špatným spádem, hrbolatá. Navíc se vám nikdo nebude zabývat dořezy nebo kvalitním zapískováním.

Celý článek

dlažbaVýběr dlažby není vždy jednoduchý. Hlavně výběr dlažby není to nejdůležitější, co pro kvalitně položenou dlažbu musíte udělat. Základem je mít dobře připravený podklad. Nejprve je třeba mít dostatečně odbagrovanou a zhutněnou zeminu, na ní potom položíte netkanou textilii, aby se štěrk nemíchal s hlínou a neubýval. Pro pojezdové plochy se doporučuje navrstvit 60-80 cm štěrku hrubé frakce 0/32. Buď potom necháte štěrk samovolně zasednout, nebo použijete vibrační desku či válec pro rychlejší zhutnění. Potom pokračujete vrstvou štěrku jemnější frakce 8/16 a znovu hutníme. Pod samotnou dlažbu potom patří nejjemnější frakce 4/8 s velikostí kamínků 2-5 mm. Jakmile dosáhnete požadovaného spádu, srovnejte povrch a můžete pokládat dlažbu. Pro pojezdové plochy se doporučuje dlažba o tloušťce alespoň 6 cm, lépe 8 cm. Pro pochozí plochy se používá nejčastěji dlažba o tloušťce 6 cm, někdy i 4 cm. 

Celý článek

 

Krycí bazénové plachty špičkové kvalityZastřešení bazénu a to ať už pevné, mobilní nebo jen s pomocí krycí bazénové plachty, je dnes nejen módní, ale především velmi praktické a ekonomické. Klimatické podmínky majitele doslova nutí k tomu, aby svůj bazén dokonale ochránili.

Celý článek

 

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozidelNaši firmu najdete působit v oblasti Praha 9 – Horní Počernice, kde máme své sídlo. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny. Najdete u nás pronájem dodávky od 3 hodin a také od 350 korun.

 

Výhodné podmínky

 

Samozřejmostí u nás je výhodná cena, dlouhá otevírací doba a komfortně vybavené vozy. Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozech můžeme poskytnout nejnižší cenu v konkurenci na trhu.

Celý článek

 

Sruby na klíč značky HONKAJestliže stojíme před otázkou, jaký dům by se nám líbil víc, zda klasický zděný nebo stavba v podobě srubu, musíme si nejdříve uvědomit, co od takové stavby vlastně očekáváme, jaké finanční možnosti máme a v neposlední řadě, co si přejeme, co se nám líbí. Bydlet v něm budeme my a záleží jen na našem přání a našich pocitech.

Celý článek
1 strana z 20 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně