Stavba Dům
Byt Zahrada

STAVBY A REKONSTRUKCE

 

Krycí bazénové plachty špičkové kvalityZastřešení bazénu a to ať už pevné, mobilní nebo jen s pomocí krycí bazénové plachty, je dnes nejen módní, ale především velmi praktické a ekonomické. Klimatické podmínky majitele doslova nutí k tomu, aby svůj bazén dokonale ochránili.

Celý článek

 

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozidelNaši firmu najdete působit v oblasti Praha 9 – Horní Počernice, kde máme své sídlo. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny. Najdete u nás pronájem dodávky od 3 hodin a také od 350 korun.

 

Výhodné podmínky

 

Samozřejmostí u nás je výhodná cena, dlouhá otevírací doba a komfortně vybavené vozy. Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozech můžeme poskytnout nejnižší cenu v konkurenci na trhu.

Celý článek

 

Sruby na klíč značky HONKAJestliže stojíme před otázkou, jaký dům by se nám líbil víc, zda klasický zděný nebo stavba v podobě srubu, musíme si nejdříve uvědomit, co od takové stavby vlastně očekáváme, jaké finanční možnosti máme a v neposlední řadě, co si přejeme, co se nám líbí. Bydlet v něm budeme my a záleží jen na našem přání a našich pocitech.

Celý článek

 

Stěhování vlastními silami nebo s firmou?V životě se mohou objevit různé důvody, proč musíme stávající domov opustit a přestěhovat se jinam, na úplně neznámé místo, do jiného města nebo dokonce i do jiného státu. Jsou to především lepší pracovní nabídky, zdravotní důvody nebo to mohou být i osobní důvody. Stěhování zažil alespoň jednou z nás asi každý. Někdo tuhle akci nemá rád a někdo v tom nevidí žádný problém a dokonce s se na stěhování těší.

Celý článek

 

Bezproblémové stěhování bytů v PrazeUrčitě budete souhlasit, když řekneme, že stěhování není zrovna zábavná věc, ale pokud si vše dobře naplánujeme, můžeme se v klidu přestěhovat a pak říct, že jsme to přežili. Za život se člověk alespoň jedinkrát stěhovat a vše kolem, co následovalo a muselo se zařídit, nebyla zrovna sranda. Pár rad se ale určitě hodí.

Celý článek
předchozí 2 strana z 67 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně